• Hakkımızda
  zirkonyum

  Gülümseten Diş Hekimliği

  Lamine ve Zirconyum kronlar ile bu estetiğe sahip olabilirsiniz...

  Gülümsemekten mahrum kalmayın.


 • İletişim

  sinanpaşa mah.Ihlamurdere Cad. No:5/2 Beşiktaş Istanbul / TR
  +90 (212) 236 30 01
  +90 (532) 353 74 79
  omer@omercavusoglu.com.tr

  Bize Ulaşın

  *

  *

 • Haberler

  Prepless Lamina

    Prepless lamina mine kalınlığını 0.2 mikron artırarak doğal ve güzel renk ve translüsentlik(ışık geçirgenliği)sağlar.
     Dişin kesilmesine mine kaybına karşı tamamen farklı bir strateji geliştirilmesi sonucu mine kalınlığının minumum düzeyde artırlmasıdır.
      Prepless lamina ile zamanla aşınan mine dokusu kazanılmış olur.
      Prepless lamina ile artan diş volumu istendiğinde dudak  ve yanak desteklendiğinde hastanın nazolabial oluklarının(burun kenarından ağız kenarına inen çizgiler) derinliği azaltılmış olur.
      Günümüzde dişhekimliğide invaziv yöntemlerden konservatif seçeneklere savrulmaktadır.Bunun sonucu olarak
  tedavilerde en az diş dokusu kaybıyla estetik retorasyonların
  yapımı giderek yaygınlaşmaktadır.Prepless işlemler hastaların bu yüzden ilgisini çekmeye devam edecektir.
        Mine kaybı yok, anestezi yok,ağrı yok,dişkesimi yok,laminanın mineye yapışma katsayısı yüksek ,kırılma direnci yüksek.dudak yanak desteği yüksek ;prepless laminayı tercih nedenlerinden birkaçı.


 • Çok Sorulanlar

  İmplant Nedir?

  Son yıllarda implant tedavisi herkes tarafından sık sık konu edilmektedir. İmplant, doğal dişlerin kaybedilmesi durumunda, meydana gelen boşlukların (diğer dişler kesilmeden), titanyum vidalarla tamamlanmasıdır. Hatta kimi zaman hastayı takıp çıkma bir protez kullanmaktan bile kurtarır. Günümüzde implant tedavisi çok yüksek bir başarı oranına sahiptir. Bu başarı kemiğin kalitesine, uygulanancak bölgenin özelliğine, kişinin sistemik hastalıklarına ve yapan kişilerin özenli çalışmasına da bağlıdır. Kimi zaman bir diş çekiminden bile kolaydır. İyileşme süreci 3-6 ay arasında değişmektedir. Radyoterapi görenlerde, kontrolsüz diabet hastalarında ve 18 yaş altı kişilerde uygun değildir.

  İmplant korkusu yaşayan hastaların hepsi yaptırdıktan sonra bu korkularının yersiz olduğu düşüncesindedir. Diğer dişlerine dokunulmadan eksik dişlerinin tamamlanması ile mutlu ve güvenli gülüşlere sahip olurlar.

   

 • Ömer Çavuşoğlu

  Ömer Çavuşoğlu 

  Marmara üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 1993 yılında mezun oldu. Estetik Diş Hekimliği dalındaki çalışmalarıyla hastalarını gülümsetmeyi çok seviyor ve yirmi yıldır butik muayenehanesiyle hastalarına hizmet vermektedir. Outdoor sporlar ve dans tutkusuyla yaşam alanına renk katmayı da ihmal etmiyor.

   

 • Ufuk Çavuşoğlu

  Ufuk Çavuşoğlu

     Marmara Diş Hekimliği Fakültesi'nden 1993 yılında mezun oldu.Çocuk dişhekimliği,Restoratif tedavi,Endododnti,Lazer konularında çalışmalarıyla hastalarına hizmet vermektedir.
     Aachen Üniversitesi'nden Lazer Mastership ünvanı almıştır.
     Hastalarıyla kurduğu iletişimle diş fobisini ortadan kaldırıyor.